W sierpniu poznaj Starożytny Egipt w grze Ale Folwark

W sierpniu poznaj Starożytny Egipt w grze Ale Folwark

Redakcja
01.08.2014 17:00, aktualizacja: 04.08.2014 12:40

Ugość na swoim folwarku Kleopatrę, królową Starożytnego Egiptu i poznaj kulturę jej poddanych! Uprawiaj papirus i sprawdź, w jaki sposób Egipcjanie przerabiali go na zwoje papirusowe. Wybuduj Warsztat Egipskiego Rzemieślnika, gdzie wyprodukujesz wachlarze z liści palmowych, zastawę stołową z fajansu oraz naszyjnik Faraona na specjalne okazje! Dowiedz się, jakich specyfików używał medyk Kleopatry, aby wyleczyć ją z różnych dolegliwości i odkryj tajniki starożytnej medycyny. Zaprojektuj swój własny gaj palmowy i wytwarzaj olejki eteryczne z daktyli i drzewa cedrowego! Wyrusz na egipską przygodę już teraz i wygraj diamenty oraz nagrody specjalne!

Cała przygoda podzielona jest na dwie części, po których można wygrać diamenty i unikalne nagrody. Codziennie odblokowywane jest nowe wyzwanie, które składa się z 3 zadań. Ale nie martw się: nawet jeśli opuścisz dzień lub dwa, zawsze będziesz mieć szansę na wykonanie wszystkich zadań związanych z Egiptem!

Nagrody: krokodyl, posąg Sfinksa, diamentyNowe budynki: Domek Egipski, Warsztat Egipskiego Rzemieślnika, Rezydencja MedykaNowe rośliny: palma daktylowa, drzewo cedrowe, papirus

Ale Folwark dostępny jest tutaj

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)