W Diablo 4 zagrasz za darmo. Startuje Xbox Free Play Days

Diablo 4 oficjalnie
Diablo 4 oficjalnie
Źródło zdjęć: © YouTube

20.10.2023 11:00, aktual.: 17.01.2024 15:58

Diablo 4 do ogrania za darmo. Pojawiła się szansa na to, by bezpłatnie zgłębić najnowsze dzieło Blizzarda. Szczegóły tej oferty zostały przedstawione przez Microsoft w ramach kolejnej edycji "Free Play Days". Jest to jednak oferta z pewnymi ograniczeniami, dlatego warto zapoznać się z jej niuansami.

Diablo 4, najnowsza produkcja od Blizzarda, jest dostępna do sprawdzenia za darmo. Takie możliwości oferuje gigant z Redmond, w ramach kolejnej odsłony "Free Play Days". Użytkownicy konsol Xbox - zarówno najnowszej, jak i wysłużonej poprzedniej generacji - mają możliwość otworzenia wirtualnych bram piekieł i zanurzenia się w świecie Diablo 4.

Oferta "Free Play Days" ma jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze, czas spędzony w świecie Diablo 4, zwanym Sanktuarium, jest ograniczony do 10 godzin. Po drugie, oferta jest czasowa i kończy się 22 października. Warto jednak zaznaczyć, że do gry w Diablo 4 nie jest wymagana subskrypcja Game Pass Core ani Game Pass Ultimate.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Free Play Days" ma więcej gier w ofercie


W ramach tej oferty, abonenci usług Game Pass Core lub Game Pass Ultimate mają możliwość zagrania w inne tytuły. Mogą na przykład spróbować swoich sił jako wirtuoz koszenia trawy w Lawn Mowing Simulator, rozegrać mecz w NBA 2k24, czy odkryć idealną grę dla najmłodszych -  Hokko Life.

Diablo 4 i Sezon Krwi

17 października rozpoczął się drugi sezon Diablo 4, zwany Sezonem Krwi. Blizzard wprowadził wiele nowości, między innymi przyspieszył tempo rozgrywki, co pozwala na szybsze zdobywanie poziomów. Warto też wspomnieć, że 17 października Diablo 4 zadebiutowało na platformie Steam i zostało jednocześnie zweryfikowane na Steam Deck.

Activision Blizzard a usługa Game Pass

Po przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft, gracze zastanawiają się, kiedy takie marki jak Call of Duty czy Diablo trafią do usługi Game Pass. Według niedawnego komunikatu, największe hity mają trafić do Game Pass w 2024 r.. W międzyczasie, gracze mogą cieszyć się ofertą Game Pass na październik 2023 r. - nie brakuje w niej głośnych hitów.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)