Zmien skórke
Logo Polygamii

W Assassin's Creed Odyssey każdy może zrobić swoją misję i to już teraz

Czy uczeń przerośnie mistrza?

Może to nie jest nowy tytuł AAA, ale i tak jest nieźle. Ubisoft podczas swojej konferencji, która odbyła się wczoraj, zapowiedział Story Creator do ostatnio wydanej odsłony Assassin’s Creed. To darmowy zestaw narzędzi, który pozwala graczom pisać i przenosić do gry własne zadania. Zestaw jest dostępny na oficjalnej stronie Odyssey i jest darmowy dla każdego gracza – nawet dla tych, którzy gry nie mają. Z narzędzi korzystać można już od wczoraj.

Ubisoft powiedział, że “kreator opowieści” bazuje na narzędziach, z których korzysta sam zespół do tworzenia misji, więc wygląda na dosyć zaawansowany. Można w nim rozpisywać drzewka dialogowe, importować każdy model postaci z gry, projektować pojedynki czy łączyć zadania w większą historię.

Stworzonymi zadaniami można się podzielić w sieci. Import własnych treści jest możliwy na każdą platformę. Przygotowano już paczkę składającą się 14 questów. W ramach ciekawostki dla wyjątkowo ambitnych wspomnę, że instrukcja obsługi liczy 159 stron. Pozostaje mi życzyć powodzenia i zaprosić do obejrzenia zwiastuna prezentującego udostępnione zabawki.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

“W ramach ciekawostki dla wyjątkowo ambitnych wspomnę, że instrukcja obsługi liczy 159 stron. ” – Dominik wciągnie to w jeden wieczór. W końcu to Assassyn 😀

Popularne wpisy

Popularne Gry