VirtuaVerse do odebrania za darmo. Promocja w sklepie GOG

VirtuaVerse do odebrania za darmo. Promocja w sklepie GOG

VirtuaVerse za darmo
VirtuaVerse za darmo
Źródło zdjęć: © Steam
24.06.2022 15:04

Darmowa gra w sklepie GOG. Już teraz gracze mogą skorzystać z niesamowitej oferty i odebrać interesujący tytuł całkowicie za darmo. Warto się pospieszyć, bowiem promocja jest ograniczona czasowo.

Kolejna darmowa gra w ofercie. GOG.com, podobnie jak Epic Games Store, przyzwyczaił graczy do świetnych promocji. Sklep nie zwalnia tempa i udostępnia interesujący tytuł. Wszyscy zainteresowani mogą odebrać całkowicie za darmo VirtuaVerse.

VirtuaVerse za darmo na GOG

VirtuaVerse to cyberpunkowa przygodówka typu point & click. Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie sztuczna inteligencja zdołała podporządkować sobie wszystkie znane systemy. Społeczeństwo przeniosło się do sieci neuronowej, która optymalizuje doświadczenia ludzi poprzez przetwarzanie rozmaitych danych osobowych.

Głównym bohaterem VirtuaVerse jest Nathan. Outsider, który nie chce się podporządkować systemowi i który zarabia na życie jako przemytnik nielegalnego oprogramowania i sprzętu. Posiada on niezwykłą zdolność, a mianowicie potrafi wyłączyć cyfrową wersję świata, przez co widzi prawdziwą rzeczywistość.

VirtuaVerse odbierzemy pod tym adresem. Warto się pospieszyć, ponieważ oferta potrwa do 27 czerwca do godziny 15:00 czasu polskiego.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)