Uragun debiutuje na platformie Steam. Gra polskiego studia nie dla Rosjan

Uragun debiutuje na platformie Steam. Gra polskiego studia nie dla Rosjan
12.04.2022 11:06
Uragun
Uragun
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Już dzisiaj, 12 kwietnia, Uragun pojawi się na platformie Steam, w ramach wczesnego dostępu. Premiera zapowiedziana jest na godzinę 16:00. Twórcy dzielą się zmianami, jakie przeszła ta gra.

Przepełniona akcją futurystyczna produkcja z gatunku top-down shooter zmierza do wczesnego dostępu na platformie Steam. Ta globalna premiera nie obejmuje jednak rynku rosyjskiego. W nadchodzącej wersji czeka na nas: 25 zróżnicowanych misji w 3 odmiennych lokacjach, 10 rodzajów przeciwników, jeden główny i 3 pomniejszych bossów. Jeśli chodzi o walkę, to gracze do dyspozycji będą mieć 5 rodzajów broni oraz 4 ataki specjalne.

Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy. Jesteśmy nastawieni na maraton, chcemy na każdy etap dobrze rozdysponować siły i środki. Early Access to dopiero początek, widzimy Uraguna jako longseller, tytuł, który z każdą kolejną aktualizacją będzie zdobywał nową grupę graczy. Nie nastawiamy się na rekordy sprzedaży w pierwszej fazie Early Access, wyniki mają przyjść z czasem. Nasz zespół już teraz ma wiele pomysłów na kolejne rozszerzenia contentu produkcji. O tym, które z nich zostaną zaimplementowane zadecyduje społeczność Steam. Po premierze gry i zebraniu feedbacku opublikujemy szczegółową roadmapę, a każdemu kolejnemu update’owi towarzyszyć będą odpowiednio dobrane działania marketingowe.

Marcin Marzęcki

prezes Kool2Play

W toku rozgrywki wcielamy się w Mecha, który odkrywa, że świat został zdominowany przez agresywną sztuczną inteligencję. Tym sposobem wyruszamy w podróż pełną niebezpieczeństw i ciekawych lokacji.

Dane nam będzie poznać futurystyczny Hong Kong, Barcelonę, czy górskie szlaki Ameryki Północnej. Nieustannie na każdym kroku będziemy toczyć zacięte pojedynki i rozwijać swoje umiejętności.

Twórcy udostępnili zwiastun premierowy, by przybliżyć wszystkim graczom postęp swoich prac. Uragun zadebiutuje 12 kwietnia o godzinie 16:00. Cena tej produkcji w ramach wczesnego dostępu wynosi 59,99 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie