Unlocki TF2 wciąż niezadowalające

Michał Stopa

22.07.2009 13:27, aktual.: 22.07.2009 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szef projektu Team Fortress 2, Robin Walker, rozmawiając z redakcją portalu CommunityFortress ujawnił, że Valve nie jest do końca zadowolone z nowej metody pozyskiwania sprzętu oraz że może całkowicie zlikwidować system odblokowywania broni.

"Myślę, że nauczyliśmy się, że losowe upuszczanie to system dobry tylko dla niektórych rzeczy, tak jak rzadkich czapeczek ozdobnych. Jest dobry do dostarczania rzeczy nowym graczom w pewnym okresie czasu, dzięki czemu nie mają problemów z wyborem kiedy zaczynają, oraz nie potrzebują męczyć osiągnięć w grze aby je uzyskać kiedy już chcą dokonywać strategicznych wyborów. Dla doświadczonych graczy jest to oczywiście zły sposób na dostarczanie przedmiotów".

Jednym z rozwiązań sugerowanych przez Walkera jest całkowite usunięcie systemu odblokowywania.

"Przyszłe paczki przynajmniej pozwolą używać osiągnięć do odblokowywania rzeczy, ale możliwe że w przyszłości po prostu je wam oddamy. Jako element wspierania turniejów, myślę, że prawdopodobnie dodamy lepsze narzędzia do kontrolowania dokładnie tego, co gracze mogą i czego nie mogą używać w trakcie meczów".

fot.: Valve

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)