Uncharted 3 w trybie multi od dzisiaj dostępne za darmo

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a zadebiutowało w listopadzie 2011 roku. Podobnie jak w "dwójce", także i w tej odsłonie twórcy dodali rozbudowany wariant rozgrywek wieloosobowych, które najwyraźniej cieszą się sporym zainteresowaniem. Dzisiejsze udostępnienie zabawy sieciowej w grze Naughty Dog za darmo ma przyciągnąć jeszcze większą liczbę chętnych.

Naughty Dog przedstawiło następujące dane liczbowe: ponad 3,5 miliona osób wzięło dotychczas udział w przeszło 37 milionach meczy. Każdego miesiąca serwery gry odwiedza około 500 tysięcy graczy. Zdaniem developera, liczba ta ulegnie zmianie wraz z udostępnieniem trybów multi za darmo. Amerykanie mogą pobierać ten element Uncharted 3 bez uiszczania opłat od wczoraj, zaś Europejczycy muszą czekać do dzisiejszej aktualizacji cyfrowego sklepu PlayStation.

Oczywiście darmowy wariant ma pewne ograniczenia, które prezentują się następująco. Każdy gracz będzie mógł grać za darmo aż do osiągnięcia piętnastego poziomu doświadczenia. Jeżeli komuś tyle wystarcza, nie ma problemu, by grał dalej 15-poziomową postacią bez konieczności płacenia za udział w kolejnych meczach. Osoby chcące osiągnąć coś więcej, będą z kolei mogły wykupić dostęp do jednej z przygotowanych opcji, które widzicie na obrazku powyżej.

Twórcy zapowiedzieli przy okazji, że gra będzie nadal wspierana licznymi dodatkami (40 DLC na najbliższe miesiące), ale chodzi w tym przypadku o nowe rękawiczki, bluzeczki i czapeczki dla naszego ludka. Tym niemniej można się spodziewać, że udostępnienie multi Uncharted 3 za darmo zaowocuje wzrostem zainteresowania tą grą. Zobaczymy na jak długo.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE