Ukryta arena w Elden Ring. Być może trafi do DLC

Strona głównaUkryta arena w Elden Ring. Być może trafi do DLC
07.03.2022 12:55
Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © YouTube

Nie tylko wyniki sprzedażowe i rekordowa frekwencja graczy. Elden Ring ciągle zaskakuje czymś nowym. Jeden z internautów - przy pomocy odpowiednich modów - postanowił zbadać mapę. Tym sposobem dokonał dość interesującego odkrycia.

Internauta o pseudonimie Lance McDonald to entuzjasta gier spod szyldu FromSoftware. Przy pomocy odpowiednich modów, umożliwiających przenikanie przez ściany, dotarł on do tajemniczej lokacji, która kryje się za drzwiami. Odkrycie zostało zarejestrowane.


Co znajduje się za drzwiami? Widzimy jak kamera przemieszcza się długim i ciemnym korytarzem, by ostatecznie trafić na dość sporą arenę. Plansza nie jest ukończona, co doskonale widać, ale paradoksalnie arena wydaje się być aż za bardzo dopracowana, by miała powstać bez widocznego powodu.

W wielu grach mamy okazję napotkać nieukończone lokacje, które zazwyczaj są porzucane w trakcie produkcji. W przypadku Elden Ring "widać napracowanie", więc nie brakuje spekulacji - czy jest to arena stworzona pod nadchodzące DLC? Może będzie nam dane zmierzyć się w pojedynkach PvP? A może arena jest związana z jakąś nadchodzącą aktualizacją?

Niestety nie mamy oficjalnych informacji na ten temat. Jedno jest pewne - jeśli deweloperzy planują wydać dodatkową zawartość, to prędzej czy później nas o tym poinformują. Póki co graczom pozostaje włączyć Elden Ring i - kto wie - może uda się pobić kolejny historyczny rekord?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)