Ubisoft wierzy, że telewizor 3D będzie w każdym domu

Marcin Dąbrowski

09.07.2010 17:25, aktual.: 10.07.2010 05:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ubisoft przewiduje, że już w ciągu najbliższych trzech lat w każdym domu może pojawić się telewizor zdolny wyświetlać obraz w trójwymiarze. W naszym kraju ciężko byłoby zgodzić się z takim twierdzeniem, zważywszy na to, że wiele osób wciąż posiada jeszcze tradycyjny, kineskopowy odbiornik.

Jesteśmy wielkimi fanami 3D. W zeszłym roku, jako pierwszy wydawca wypuściliśmy grę w trójwymiarze. Był to Avatar. Wyprzedziliśmy technologię, ponieważ wtedy nie można było jeszcze kupić telewizorów 3D”, stwierdził szef oddziału odpowiedzialnego za marketing, Murray Pannel.

Myślę, że ta technologia właśnie nadchodzi. Nie możemy jej ignorować. Zaczyna się powoli rozkręcać już w tym roku. Nie wykluczamy faktu, że w ciągu trzech najbliższych lat każdy będzie miał telewizor 3D w swoim salonie. Dla nas będzie to szansa, żeby przedstawić większej ilości osób zawartość w trójwymiarze”.

Przypomnijmy, że według ostatnich badań, tylko 30% Japończyków zainteresowanych jest zakupem takiego odbiornika już w tym roku.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)