Ubisoft na temat premier w 2010 roku

Jakub Jatkiewicz

16.09.2009 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

CEO Ubisoftu, Yves Guillemot, powiedział, że gracze powinni spodziewać się w najbliższym czasie kolejnych informacji o przesunięciach premier wielu gier. W opinii Guillemota już teraz można zauważyć tłok wydawniczy, który wytworzył się w pierwszym kwartale 2010 roku.

"W tej chwili mamy sytuację, gdzie wiele dobrych gier ma się ukazać w pierwszym półroczy przyszłego roku, ale uważam, że niektórzy wydawcy dokonają kolejnych przesunięć. Pierwszy kwartał 2010 wygląda naprawdę szalenie.

Dlatego spodziewam się pewnych działań ze strony innych graczy - premiery niektórych gier po raz kolejny będą przesunięte."

Yves Guillemot nawiązał z pewnością do wypowiedzi niektórych wydawców sprzed kilku miesięcy - jedną z gier, która została przesunięta z okresu świątecznego na przyszły rok, z powodu zatłoczenia, jest a href="http://gry.wp.pl/gry/heavy-rain-ps3,13152,info,0.html">Heavy Rain.

Jeśli pierwsze półrocze 2010 faktycznie będzie wypełnione wieloma wielkimi premierami, to z pewnością niektórzy wydawcy zdecydują się na kolejne zmiany swoich planów wydawniczych. Dotyczy to szczególnie nowych marek, takich jak Heavy Rain, które mogą przegrać w bezpośrednim starciu ze znanymi i dobrze sprzedającymi się seriami.

fot.: Ubisoft

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)