Twórcy Spec Ops: The Line z licencją na Unreal Engine 4 

Niemieckie studio Yager wykorzystało silnik Unreal 3 do stworzenia zeszłorocznego Spec Ops: The Line. W ręce developera trafiła najnowsza wersja technologii od Epic, która ma napędzać jeszcze niezapowiedzianą produkcję na konsolach nowej generacji.

Twórcy Spec Ops: The Line dołączyli do nadal nielicznego grona developerów z licencją na Unreal Enigne 4. Przy okazji Yager stało się pierwszym niezależnym studiem z Europy, które może korzystać z tej technologii. Najlepszej do tworzenia gier AAA następnej generacji - podkreślił Timo Ullmann, przedstawiciel studia zajmujący się marketingiem.

Niestety kolejny projekt autorów zaskakująco ciekawego Spec Ops: The Line pozostaje na razie tajemnicą. Wiadomo jedynie, że twórcy nie chcą już wracać do obecnej generacji konsol, a ujawnienia jakichkolwiek szczegółów możemy się spodziewać w ciągu najbliższych miesięcy. Aha, na kontynuację strzelanki w Dubaju raczej bym nie liczył...

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
NIE WYCHODŹ JESZCZE! MAMY COŚ SPECJALNIE DLA CIEBIE