Twórcy serii Halo nie boją się reputacji Activision

Twórcy serii Halo nie boją się reputacji Activision

Zbigniew Trzeciak
01.08.2010 18:11, aktualizacja: 02.08.2010 05:04

W wywiadzie z serwisem Eurogamer Brian Jarrard, kierownik ds. społeczności firmy Bungie, twórców serii Halo, stwierdził, że nie boi się pracować z megawydawcą Activision, którego reputacja w branży mocno ucierpiała po zwolnieniu szefów studia Infinity Ward. W kwietniu Activision i Bungie podpisały na 10 lat umowę o współpracy.

Jarrard: ”Rozmawialiśmy o tym w firmie. Na pewno Activision nie jest w najlepszej sytuacji (...). Mamy z nimi świetną umowę. Na koniec nie jest ważne, kto pomoże naszej grze dotrzeć do rąk graczy, choć cieszymy się, że Activision ma globalne zaplecze i wspiera wszystkie platformy (...).”

Kolega Jarrarda z pracy, projektant kampanii do Halo: Reach Niles Sankey również nie martwi się za bardzo o przyszłość pod egidą Activision: ”Myślę, że jedną z lepszych rzeczy w pracy w Bungie jest fakt, że wydawcy wiedzą, że mogą nam zaufać. Wiedzą, że stworzymy świetną grę. Uda nam się to. Dzięki temu mamy dużo swobody przy tworzeniu(...).” Sankey kończy swoją wypowiedź optymistyczną nutą: ”Wcale się nie martwię. Jestem pewien, że przyszłość jest dla nas jasna.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)