Twórcy Mortal Kombat znów o superbohaterach

Ostatni powrót do serii Mortal Kombat sprawił, że ekipa NetherRealm odzyskała zaufanie wielu graczy. Zwłaszcza wśród tych, którzy docenili pewien reboot marki. Krwawy turniej musi jednak zaczekać na kolejne odsłony – obecnie studio pracuje nad grą Injustice: Gods Among Us, czyli kolejnym tytułem o superbohaterach z DC Comics.

Grę zobaczymy w na razie ogólnie definiowanym 2013 roku, a trafi ona nie tylko na Xboksa 360 i PlayStation 3, ale i Wii U. Podstawowym założeniem fabuły jest pytanie: co by było, gdyby obrońcy Ziemi stali się nagle jej największym zagrożeniem? Autorzy zapowiadają świat, gdzie granice między dobrem a złem są zatarte. I, najwidoczniej, gdzie każdy konflikt zakończy się mordobiciem.

Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun:

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZANIM WYJDZIESZ... NIE PRZEGAP TEGO, CO CZYTAJĄ INNI!