Zmien skórke
Logo Polygamii

Twórca Dark Souls zainteresowany Battle Royale

To się porobiło!

Różnie z tym Battle Royale bywa. Jedni mówią, że jest tych gier już za dużo i bez sensu, że każdy developer próbuje się teraz jakoś podłączyć do mody. Inni – że przecież tak naprawdę dobrych przykładów tego typu gier nie ma aż tak dużo, a niedawny sukces Apex Legends pokazuje, że wśród graczy ciągle jest głód tych doświadczeń.

W rozmowie z serwisem The Telegraph szef From Software – Hidetaka Miyazaki – wypowiedział się ciepło nie tylko o Battle Royale, ale też o grach-usługach w stylu Destiny czy Anthema. Zapytany o to, czy jego studio chciałoby stworzyć coś w tym rodzaju, stwierdził.

Te gry to z pewnością świetna zabawa. I jesteśmy zainteresowani schematami, które wykorzystują. Gdybyśmy się za to wzięli, byłoby to pewnie nieco inne! Ale z pewnością jesteśmy zainteresowani i zdecydowanie jest taka możliwość w przeszłości. Świetnie byłoby się z tym zmierzyć pewnego dnia.

Powiedział. KONIEC ŚWIATA DARK SOULS BATTLE ROYALE POTWIERDZONE.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyszyba
Użytkownik

Żaden news. Miyazaki powiedział to co musiał – że nie wykluczają takiej możliwości i że to fajny pomysł. Ale nic z tego nie wynika. Raczej nie zrobią Battle Royale.

Popularne wpisy

Popularne Gry