Zmien skórke
Logo Polygamii

Two Point Hospital - lecz się sam

Premiera już dziś!

Powiedzieć, że Two Point Hospital ma spory dystans do służby zdrowia, to nic nie powiedzieć. Bartek już od jakiegoś czasu zarzuca redakcyjnego Slacka screenami najdziwniejszych chorób i przypadłości. Przy okazji zdradzę, że gra w polską wersję i tłumaczenie jest na medal (wnioskuję tak na podstawie tych fragmentów, które widziałam). Dziś Wy też możecie spróbować się w roli dyrektora szpitala. Wcześniej jednak może będziecie chcieli przyjrzeć się rozgrywce. Studio Two Points wypuściło dwugodzinne nagranie streama – możemy na nim zobaczyć grę w akcji:

Pojawił się też nowy zwiastun z okazji premiery oraz informacja o tym, że do 5 września gra na Steamie będzie o 10 % tańsza:

Przy okazji – okazało się, że crackerzy ponownie obeszli zabezpieczenia Denovo, tym razem w rekordowym tempie. Two Point Hospital pojawiła się na serwisach torrentowych dzień przed premierą w wersji w pełni grywalnej. Jeśli, poza oczywistym wymierzeniem sprawiedliwości, aresztowanie crackera i zamknięcie jego strony REVOLT, które miało miejsce w lipcu, a o którym pisał Dominik  miało kogoś przestraszyć, to na pewno nie jego “kolegów po fachu”.

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
1 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PentaStar
Użytkownik

Pamiętam czas kiedy znajomi zagrywali się w Theme Hospital, bo mieli PCty, a ja z Amigą, Commodore i starymi IBM’ami 386sx i 486dx mogłem obejść się smakiem i ew. popatrzeć na “siedzeniu pasażera” :)… Dramat dzieciństwa haha.

Po cichu liczę, że spadkobierca będzie godny, choć zupełnie nie wiem, czy kiedykolwiek zagram.

Bartosz Stodolny
Użytkownik

Już teraz mogę ci powiedzieć, że jest wybitnie godny 🙂

mravg79
Użytkownik

10%?
przebijam 25% – VOIDU:
comment image

blantman
Użytkownik

Gra warta zagrania dzisiaj kupiłem na steam i miałem tylko sprawdzić a tu 3 h poleciały. Gdyby nie jutro rano do roboty grałbym dalej. Wiem żę jutro w nocy zarwe nocke na 100 %. Obiecałem sobie że nie kupie więcej gier bo mam w co grać a kupiłem chociażby phantom doctrine i planet of the apes tydzień temu na xbox one. No ale jako FANATYK gier starego Bullfroga musiałem dzisiaj wysłupać te 120 zł. Było warto! Powró do jednej z gier mojego dzieciństwa w mocno podrasowanej formie. Poproszę to samo z dungeon keeperem i theme park! 😀

pear
Użytkownik

O proszę, nie wiedziałem, że gra już wyszła. Bardzo dobra wiadomość. Teraz trochę odczekać aż trochę połatają (a sam znajdę więcej czasu) i kupuję 😀

Popularne wpisy

Popularne Gry