Trylogia Angry Birds trafi na konsole stacjonarne

Podstawowe Angry Birds, ale też Angry Birds Seasons oraz Angry Birds Rio trafią w zbiorczym wydaniu na kolejne platformy. Będzie to Angry Birds Trilogy, które przewidziane jest w wersjach dla PlayStation 3, Xboksa 360 i 3DS-a. Wstępnie premiery powinniśmy się spodziewać w końcówce roku, najpewniej w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia.

Co ciekawe, w poszczególnych edycjach – jak podaje Eurogamer – znajdzie się wsparcie dla PlayStation Move, Kinecta, a nawet dla funkcji StreetPass. Gra będzie wydawana przez Activision, co było sugerowane jakiś czas temu, gdy wydawca prezentował swoje tytuły na ekranach rozstawionych na targach E3.

„Można myśleć o tej grze jak o ostatecznej edycji kolekcjonerskiej. Są tam nowe przerywniki filmowe, dodatki i inna zabawna zawartość” – powiedział serwisowi IGN Petri Järvilehto ze studia Rovio. Twórca zaznaczył przy okazji, że wszystkie elementy gier zostaną ulepszone pod możliwości nowych platform.

„Ostateczna” edycja kolekconerska nie będzie zawierać rozdziału przenoszącego wkurzone ptaki w kosmos. Ojej, ktoś chyba chce zarobić na niej oddzielnie...

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ