Totalny GIERMASZ – Totalny SUKCES!

Totalny GIERMASZ – Totalny SUKCES!29.06.2009 17:41
Materiały prasowe

Wielki GIERMASZ w siedzibie CD Projekt zakończony! Dwudniowa akcja, w czasie której można było nabyć gry i gadżety w skandalicznie niskich cenach zakończyła się pełnym sukcesem! Przez cały piątek i sobotę siedziba CD Projekt była praktycznie non stop oblężona przez tłumy graczy polujących na mega okazje. W sumie pojawiło się prawie 1000 osób, które łącznie nabyły 3000 różnych gier i gadżetów!

Przede wszystkim dziękujemy wszystkim graczom za przybycie i cierpliwość. Wiemy, że pogoda była nienajlepsza, a godziny stania w kolejce to nie jest wymarzony sposób na spędzanie wolnego czasu. Wierzymy, jednak, że tony gier i gadżetów, które mogliście nabyć w rewelacyjnie niskich cenach wynagrodziły wszelkie trudności.

W związku z ogromnym zainteresowaniem jakim cieszył się Giermasz oraz z bardzo pozytywnymi komentarzami nt. akcji, możemy już dziś powiedzieć jedno – na pewno to powtórzmy! Kolejny GIERMASZ na pewno odbędzie się za jakiś czas, o czym odpowiednio wcześniej poinformujemy. Wyciągnęliśmy również odpowiednie wnioski z przeprowadzonej akcji i obiecujemy, że kolejne takie wydarzenie będzie jeszcze lepiej przygotowane, szczególnie jeśli chodzi o tempo sprzedaży i czas potrzebny na stanie w kolejce.

Przypominamy, że GIERMASZ to wyjątkowa inicjatywa CD Projekt, której celem jest zaoferowanie graczom atrakcyjnego i trudno dostępnego towaru taniej niż w jakimkolwiek sklepie, serwisie aukcyjnym, czy nawet na giełdzie! W trakcie Giermaszu gry i gadżety sprzedawane są w skandalicznie niskich cenach. Gry na PC można nabyć już od 5 zł, a gry na konsole już od 20 zł!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie i wszystkie pozytywne opinie. Do zobaczenia na kolejnym Giermaszu!

Zdjęcia z Giermaszu dostępne na stronie www.cdprojekt.pl

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)