Tomasz Jacyków jako Franek Mediolanek w TV Superstars

Tomasz Jacyków jako Franek Mediolanek w TV Superstars

Marcin Dąbrowski
14.08.2010 16:01, aktualizacja: 15.08.2010 05:04

Kolejny wybór gwiazdy, w ramach projektu Sony, nazwanego Lokalizacje 2.0, zapewne nie przejdzie bez echa. W rolę Franka Mediolanka w TV Superstars, nowej casualowej grze na PS3, wykorzystującej PlayStation Move, wcieli się krytyk mody – Tomasz Jacyków. W tej samej grze zobaczymy także Mateusza Kusznierewicza, Sashę Strunin oraz rapera Tede.

Franek Mediolanek ma obsesję na punkcie mody, dlatego zwykle kreuje nowe trendy niż ślepo za nimi podąża. Zawsze bez oporu wygłasza swoje opinie na temat czyjegoś stylu, jest pełen entuzjazmu i ma uszczypliwe poczucie humoru - nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że Tomasz Jacyków jest jedyną osobą, która może wcielić się w tę postać", wyjaśnia ten wybór, Krzysztof Papliński z Sony.

W poniedziałek przedstawiona zostanie ostatnia para polskich prowadzących w TV Superstars.

Przypomnijmy, że TV Superstars polegać będzie na konkurowaniu w pięciu programach telewizyjnych i walce o tytuł gwiazdy TV. W każdym z programów PlayStation Move jest wykorzystywane w inny sposób. Podczas gry rejestrowane są głos, twarz i emocje uczestników, co dać ma poczucie znalezienia się w prawdziwym telewizyjnym show.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)