Titanfall: Electronic Arts z prawami do kontynuacji

Jak podały niezależnie od siebie Gamespot i Polygon, firma Electronic Arts zapewniła sobie prawa do wydania kontynuacji hitowego Titanfalla. Według informacji, uzyskanych przez pierwszy z serwisów, umowa zależna była od wyników finansowych, osiągniętych przez pierwszą część. Najwyraźniej okazały się one satysfakcjonujące.

Dominik Gąska

Informacja ta jest o tyle ciekawa, że jeszcze w listopadzie zeszłego roku Blake Jorgensen, pełniący w EA funkcję dyrektora finansowego, stwierdził, że wyjście kolejnych (nieuniknionych) części tej gry na platformy inne niż Xbox i PC jest oczywiste. Pytany o to, dlaczego więc pierwsza odsłona pojawiła się wyłącznie na sprzęcie Microsoftu stwierdził, że była to decyzja biznesowa, która miała sens zarówno dla EA jak i dla MS. Zapewne Microsoft zapewnił wydawcy odpowiednią motywację finansową.

new WP.player({ width:610, height:343, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/85/8d/98/fecf4bbe7a15e3253140f65c03820e85/titanfall_recenzja_gotowa.mov', });Nasza recenzja Titanfalla. Wideo w wyższej rozdzielczości znajdziecie pod tym adresemNa razie jednak wciąż czekamy na ukazanie się Titanfalla na Xboksa 360. Premierę na tę konsolę przesunięto ostatnio na 11 kwietnia.Goodgame Empire - udowodnij, że jesteś prawdziwym strategiem

Źródło artykułu:WP Gry
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.