Thymesia z opóźnioną premierą. Trafi na PS5, XSX i PC za kilka miesięcy

Thymesia z opóźnioną premierą. Trafi na PS5, XSX i PC za kilka miesięcy

Thymesia
Thymesia
Karolina Kowasz
19.11.2021 18:41

Zapowiadana na grudzień tego roku Thymesia nie trafi jednak w ręce graczy w tym terminie. Tytuł został przesunięty na przyszły rok, ale są także dobre wieści. Produkcja zostanie wydana również na wybrane konsole.

Opracowywana przez tajwańskie studio OverBoarder StudioThymesia pojawi się w przyszłym roku nie tylko na PC, ale także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S. Niestety sama data premiery jest bliżej niezdefiniowana. Wiadomo tylko, że będzie to przyszły rok.

Zło nadejdzie w 2022 roku

Jak wynika z nowego trailera, który opublikował wydawca, gracz trafi do królestwa, które swego czasu rozkwitało mocą alchemii. Teraz świat wkracza jednak w epokę klęski. Po odkryciu ceny stojącej za korzystaniem z alchemii, próba zaprzestania jej używania zakończyła się niepowodzeniem. Świat ogarnął chaos, a ulice opanowały potwory.

Thymesia ma być pełnym akcji tytułem RPG. Gracz wcieli się w postać o pseudonimie Corvus. Razem z nim przemierzać będzie mroczne królestwo, posługując się skomplikowanym systemem broni przeciw zarazie. Bohater będzie polować na swoich wrogów, dzierżyć moc choroby, a jego celem stanie się znalezienie prawdy we własnych wspomnieniach.

System walki

Corvus, pomimo utraty wspomnień, ma kilka cennych zdolności, które pomogą graczowi w rozgrywce. Bohater może zmienić swoją postać i zamienić się w kruka podczas bitwy. Dzięki temu może rzucać piórami jak sztyletami. Może także korzystać z mocy zarazy, która panuje w królestwie by przetrwać nieskończone walki.

Jak przystało na RPG, gracz będzie musiał ulepszać i modyfikować podstawowe ruchy i umiejętności Corvusa. Twórcy obiecują, że w ten sposób możliwe jest stworzenie własnego stylu gry i lepsze przygotowanie się na wyzwania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)