Zmien skórke
Logo Polygamii

The Sims 4 pozwoli spojrzeć na świat oczami bohatera

 Już wkrótce wcielimy się we własnego sima całkiem dosłownie.

Jeżeli zawsze byliście ciekawi jak wyglądałoby granie w The Sims z kamerą pierwszoosobową to… nie musicie się już wysilać. Wystarczy poczekać na nową łatkę do czwartej odsłony, która ma dodać stosowny tryb. Studio zapowiedziało nową funkcjonalność w czasie ostatniego streama twórców gry, związanego ze zbliżającą się premierą dodatku zostań gwiazdą (na ten temat pisaliśmy już jakiś czas temu).

Moduł choć fajny, nie wpłynie niestety szczególnie mocno na samą rozgrywkę. Grą wciąż będziemy sterować przy pomocy myszki, jak w grze przygodowej. Przy pomocy myszki można będzie natomiast dowolnie rozglądać się po mapie. Nie wiemy na razie, czy EA zamierza zadowolić się samą zmianą perspektywy, ale łatwo wyobrazić sobie, że pomysł ten dałoby się śmiało rozwinąć w Simsy pod google VR.

Bo w sumie samą kamerę pierwszoosobową udało się już dawno stworzyć modderom. Wersja oficjalna daje jednak nadzieję, że właśnie będzie to zrobione dobrze, a potencjał pomysłu zostanie rozwinięty. Warto wspomnieć, że patch trafi do gry 13 listopada, jeszcze przed premierą nowego dodatku (nastąpi 3 dni później) i zainteresowani nim gracze nie będą zobligowani do jego zakupu.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Tak się ludzie śmiali z innowacyjności wprowadzenia widoku fpp w gta v a tu proszę, naśladowcy.
comment image

Popularne wpisy

Popularne Gry