The Sims 3 zmierza na konsole

The Sims 3 zmierza na konsole
28.04.2010 11:14
Marcin Dąbrowski
Marcin Dąbrowski

Jeśli mało Wam jeszcze The Sims 3, które na razie dostępne jest na PC (i w ograniczonej wersji na iPhone’a) to Electronic Arts przynosi dobre wieści. Wydawca oficjalnie zapowiedział wydanie konsolowych wersji gry. The Sims 3 ukaże się na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i DSa.

Co ciekawe, poszczególne wersje będą się od siebie różnić. Duże konsole otrzymają zupełnie nowy, dla serii, system Karmy, dzięki którym gracze będą mogli błogosławić lub przeklinać swoich Simów. Ta wersja gry będzie bardzo skoncentrowana na trybach sieciowych, dzięki którym będzie można wymieniać się swoimi kreacjami, stworzonymi w świecie The Sims. Nie zabraknie interakcji z bardzo popularnym obecnie Facebookiem.

Wersja na Wii będzie zawierać zupełnie nowe, nadmorskie miasteczko, w którym dostępne ma być wiele atrakcji. Gra będzie zawierała elementy fabularnej przygody oraz tryb gry online nazwany Life Moments.

Na DS-ie również dostępny będzie tryb fabularny. Dodane zostanie oczywiście sterowanie za pomocą stylusa, którym będzie można budować i urządzać domy naszych podopiecznych.

Dokładnej daty wydania gier na razie nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)