TERA – rusza otwarta beta

TERA to jedno z kluczowych MMO, które w tym roku zadebiutują na rynku. Jak przystało na grę sieciową, od dłuższego czasu twórcy testują ją, oferując wybrańcom dostęp do serwerów. Tym razem jednak z produkcją wydawaną przez Frogstera może zapoznać się każdy. Od wczoraj trwa tzw. open beta.

Otwarte beta-testy są dostępne od czwartku i pozostaną otwarte do wtorku (24 kwietnia) do północy. W czasie zabawy można zyskać maksymalnie 32 poziom doświadczenia. By zyskać dostęp do bety, należy pod adresem account.tera-europe.com/ wpisać hasło: TERABETA. Premiera pełnej gry planowana jest na 3 maja.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ