TeLL Me More Wersja 7.0 – już w sprzedaży!

Materiały prasowe

23.11.2004 13:29, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Techland - wydawca serii programów do nauki języków obcych TeLL Me More informuje, że najnowsza odsłona programu TeLL Me More Wersja 7.0 jest już dostępna w sklepach.

TeLL Me More to najpopularniejsze kursy do nauki języków obcych na świecie. Seria opracowana przez francuską firmę Auralog to kompletna metoda samodzielnej nauki języków.

Wersja 7.0 składa się z 3 produktów - JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYKI NIEMIECKI I JĘZYK FRANCUSKI, każdy z nich w 3 poziomach zaawansowania (początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany). Nowością programu jest dynamiczny tryb nauki analizujący postępy w nauce i dostosowujący do nich materiał dydaktyczny. Wyróżnikiem Wersji 7.0 jest również bardzo bogata zawartość multimedialna, przyjazny interfejs użytkownika oraz co najważniejsze ponad 250 godzin nauki dla każdego z poziomów zaawansowania oraz 1200 ćwiczeń językowych. Nowością w programie jest także kurs przygotowawczy do egzaminu językowego TELC. Po więcej informacji o TeLL Me More Wersja 7.0 zapraszamy na www.techland.pl.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)