TeLL Me More jak zwykle najlepszy!

Materiały prasowe

09.03.2005 13:55, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Techland z przyjemnością informuje o wynikach testu programów do nauki języka angielskiego, jaki przeprowadził dwutygodnik Komputer Świat (6/2005).

Wśród programów dla młodzieży i dorosłych w kategorii jakość niekwestionowanym zwycięzcą został TeLL Me More 7.0 pakiet, składający się z kursów dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Program został szczególnie doceniony przez recenzentów za kontrolę przebiegu nauki, czyli za tryb z przewodnikiem i tryb dynamiczny – nowość w programach do nauki języków.

W pierwszej piątce testu oprócz TMM7.0 znalazły się również: Talk to Me 1 i 2 ex aequo na miejscu 3 oraz Express english na miejscu 5, to kolejne z multimedialnych programów do nauk języków wydawane przez Techland!

Wśród kursów do nauki języka angielskiego dla dzieci całe podium zajęły kursy TeLL Me More Kids2 zupełnie deklasując konkurencję. Wszystkie programy tej serii znalazły uznanie w oczach zarówno najmłodszych jak i trochę starszych ekspertów. Na pytanie czy program jest ciekawy cztero letnia Dominika - mały ekspert Komputer Świata odpowiedziała: „Tak, bo jest ładny i kolorowy. Są tam różne zabawy i kolorowanki. Są ładne obrazki. Są fajne zgadywanki.” Zgodnie z sugestią zarówno małych jak i dużych ekspertów Komputer Świata zapraszamy Państwa do zapoznania się pełną ofertą kursów multimedialnych do nauki języków firmy Techland

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)