Sześć milionów wiedźminów na szóste urodziny

25 października 2007 roku wiedźmin Geralt pokazał swoje cyfrowe oblicze na monitorach pecetów. Od tego czasu studio CD Projekt RED zyskało uznanie wśród fanów gier RPG na całym świecie, którzy aktualnie czekają na trzeciego Wiedźmina na pecety i konsole nowej generacji. Wracając do niedawno obchodzonego jubileuszu, developer zamieścił na swoim forum ciekawą infografikę, podkreślającą kilka ważnych elementów grywalnych Wiedźminów.

Jakub Zagalski

(Kliknij na obrazek, aby go powiększyć)Na początku mieliśmy jedynie marzenia i pomysły - czytamy na forum CD Projekt RED. Postanowiliśmy przenieść jednego z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych bohaterów gatunku fantasy do świata gier komputerowych. Od wydania pierwszej gry minęło 6 lat. Zdobyliśmy od tego czasu masę doświadczeń i staliśmy się studiem tworzącym gry na platformy nowej generacji. Co prawda, to prawda. Wiedźmin 3: Dziki gon zadebiutuje w przyszłym roku i zapowiada się na jeden z najgorętszych tytułów na Xboksa One, PlayStation 4 i pecety.

Tymczasem developer chwali się w infografice, że dwie dotychczas wydane odsłony serii rozeszły się w liczbie 6 milionów egzemplarzy. Twórcy sukcesywnie zwiększają liczbę linii dialogowych i zakończeń ("trójka" ma mieć ich aż 36). Wiedźmin 3: Dziki gon ma być również najdłuższą częścią trylogii, gdyż na jego ukończenie trzeba poświęcić od 50 do 100 godzin, jeżeli chcemy zrobić i zobaczyć wszystko. "Jedynka" i "dwójka" zajmowały według twórców odpowiednio 60 i 50 godzin.

Więcej informacji zobaczycie klikając w powyższy obrazek.Na Ryby - sprawdź, czy da zrobić się dobrą grę o wędkowaniu

Źródło artykułu:WP Gry

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.