Szczegóły wydania PSP Essentials w Polsce

Szczegóły wydania PSP Essentials w Polsce20.05.2010 13:47
Marcin Dąbrowski

Niedawno pisaliśmy o nowej serii tanich gier na PSP, która ma pojawić się w Europie, a już znamy szczegóły polskiego wydania tytułów z tej serii.

Sony Computer Entertainment Polska informuje, że gry wydane w ramach PSP Essentials, bo taką nazwę nosić będzie nowa seria, kosztować mają 39 zł. Dla porównania, cena w Wielkiej Brytanii wynosi 10 funtów. Premierę 20 gier wchodzących w skład tego cyklu wyznaczono na czwartego czerwca.

W ramach PSP Essentials znajdziemy tytuły takie jak Daxter, Everybody's Golf, LocoRoco, Secret Agent Clank, WipEout Pulse, Patapon 2 i Buzz! Master Quiz, ale wkrótce dołączą do nich kolejne propozycje.

To wyjątkowa oferta, dla wszystkich posiadaczy PSP. Każdy z nich ma szansę kupienia najlepszych gier w bardzo atrakcyjnych cenach”, mówi Agnieszka Pilichowska, Product Manager w SCE Polska. „W połączeniu z innymi możliwościami PSP, jak odtwarzanie muzyki, filmów, prowadzenie czatu, staje się ona naprawdę atrakcyjnym wyborem w dziedzinie przenośnej rozrywki, zwłaszcza dla młodych i początkujących graczy”.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)