Szczegóły dotyczące The Sims 3: Po Zmroku

Szczegóły dotyczące The Sims 3: Po Zmroku23.07.2010 18:19
Marcin Dąbrowski

Electronic Arts podało szczegółowe informacje dotyczące kolejnego rozszerzenia do świata The Sims 3 – The Sims 3: Po Zmroku. Trafić ma ono do sklepów na jesieni, na PC i Maca. Dodatek otworzy przed graczami podwoje najmodniejszych klubów w centrum miasta, pozwoli wziąć udział w gorących przyjęciach, a także umożliwi koncertowanie z własnym zespołem i pluskanie się po zmroku w jacuzzi.

Społeczność domagała się więcej interesujących i nieobliczalnych sytuacji”, powiedział Scott Evans, główny menadżer The Sims Studio. „Dzięki The Sims 3 Po Zmroku gracze będą mieli okazję uczestniczyć w nocnym życiu swoich podopiecznych po zwykłym dniu pracy, wziąć udział w przyjęciach z celebrytami na dachu wieżowca, wdzięczyć się do tłumu fanów podczas koncertów lub zostać najlepszym barmanem w jednym z najgorętszym z klubów w mieście”.

Gracze uzyskają możliwość zanurzenia się w zgiełk nocnego miasta, gdzie będą mogli stać się miejscową gwiazdą, członkiem zespołu muzycznego czy barmanem. Aby otrzymać dostęp do najbardziej elitarnych klubów, należy odpowiednio zachowywać się przy wejściu, w przeciwnym wypadku Simem zajmą się ochroniarze i będzie on zmuszony szukać mniej oczywistych dróg, aby dostać się do środka. W zależności od nastawienia gracza, może on spędzać czas na zabawach w nocnych klubach albo spróbować życia na krawędzi, odkrywając tajemnicę, jak zostać wampirem.

Dodatek wygląda na razie na kolejną wariację The Sims 2: Noce Życie i pozostaje mieć nadzieję, że EA zapewni w nim wiele nowości. Pierwszy trailer znajdziecie poniżej.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)