Streamerka Elden Ring pokonała dwie Malenie jednocześnie. Na macie do tańczenia

Streamerka Elden Ring pokonała dwie Malenie jednocześnie. Na macie do tańczenia

MissMikkaa gromi Malenię w Elden Ring
MissMikkaa gromi Malenię w Elden Ring
Źródło zdjęć: © Twitter
Arkadiusz Stando
09.01.2023 13:36, aktualizacja: 11.01.2023 10:47

Elden Ring, Dark Souls i inne soulslike pokonują wielu graczy. Te gry dla wielu z nas są nie do przejścia. Są też tacy, którzy są w stanie przejść całą grę bez otrzymania żadnych obrażeń, bez zbroi czy bez broni i jak dotąd tacy najbardziej nam imponowali. Ale MissMikkaa przenosi te wyzwania na inny poziom.

Podczas gry w Elden Ring poziom frustracji może wielokrotnie przekraczać wszelkie dozwolone normy. Gdyby lekarze przebadali graczy, pewnie zabroniliby w to grać. Ale jak widać wśród nas pojawiają się także "nadludzie", dla których ta gra nie stanowi większych problemów. Jeśli jeszcze nie znacie, to poznajcie streamerkę MissMikkaa.

W grudniu 2022 roku zrobiło się o niej głośno, gdy zagrała w Elden Ring dwoma postaciami jednocześnie. Jak? Stała na macie do tańczenia, która posłużyła jej za kontroler do PC, a w rękach trzymała kolejny - dualsense od PS5. Istne szaleństwo, a teraz MissMikkaa poszła jeszcze dalej. Poniżej zobaczycie, jak pokonuje potężnego bossa, na dwóch ekranach jednocześnie.

Elden Ring - streamerka pokonała dwie Malenie jednocześnie, czy to silny boss?

Jeśli nie graliście, lub nie przeszliście Elden Ring, to możecie się zastanawiać, jak silnym przeciwnikiem jest owa Malenia. Jest to jeden z głównych bossów gry, co samo w sobie oznacza, że należy do najtrudniejszych, jednakże nie zawsze jest to takie oczywiste. Oficjalnych statystyk brak, ale tak twierdzą gracze Elden Ring.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tak więc wyzwanie podjęte przez steamerkę było naprawdę czymś wielkim. Zwróćcie uwagę, że nie tylko musi sterować dwoma kontrolerami - za pomocą ruchu dłoni i nóg, ale także obserwować przez cały czas dwa monitory, na których dzieje się co innego. Nie dość, że gra Elden Ring sama w sobie jest trudna, to jeszcze poziom skupienia, jaki osiągnęła tu MissMikkaa jest godny podziwu.

Arkadiusz Stando, redaktor prowadzący Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)