Steam Marines – nowy niezależny rogalik

Niezależne studio o dość radykalnej nazwie Worthless Bums pracuje w tej chwili nad Steam Marines - taktyczną grą turową roguelike/rogalik utrzymaną w stylu steampunku. Czy jest na co czekać? Możecie ocenić to sami. Poniżej trailer gry:

Steam Marines docelowo dostępne ma być dla użytkowników PC i Maków w przyszłym roku. Każdy z Was może zapalić mu zielone światełko na Steamie już w tej chwili. Jeśli wciąż nie jesteście przekonani, być może powinniście udać się na oficjalną stronę tytułu i uzyskać dostęp do wersji alfa. Darmowej wersji alfa.

Gra Steam Marines mogłaby z pewnością przypaść do gustu tym, którzy czują jeszcze niedosyt po XCOM-ie. Albo wielbicielom The Binding of Isaac. W każdym razie myślę, że można na nią zwrócić uwagę.

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ