Starszy Xbox 360 + Kinect = RROD?

Starszy Xbox 360 + Kinect = RROD?

Marcin Dąbrowski
07.01.2011 15:21, aktualizacja: 19.01.2011 13:31

Wygląda na to, że niektóre egzemplarze starszych modeli Xboksa 360 słabo znoszą połączenie z Kinectem. Jak donoszą użytkownicy, ich konsole działające do tej pory bezproblemowo, po podłączeniu nowego kontrolera szybko odmówiły współpracy.

Mam oryginalnego Xboksa od 2006 roku, więc minął mi już okres gwarancji. W ten weekend wydałem 130 funtów na Kinecta i kolejne 30 na Dance Central. Kiedy podekscytowany wróciłem do domu i podłączyłem kontroler, po 5 minutach moja konsola zawiesiła się, zresetowała i pokazał się na niej czerwony pierścień śmierci”, pisze jeden z użytkowników na forum Xboksa 360, a wtóruje mu kolejny z podobnymi doświadczeniami.

Sprawą zainteresował się nawet Microsoft, który stwierdził: „Każdy model Xboksa 360 współpracuje z Kinectem. Nie ma żadnego związku między nim, a czerwonymi lampkami. Wszystkie nowe wystąpienia RROD są dziełem przypadku”.

Podczas projektowania pierwszych modeli Xboksa 360 nie starano się go zoptymalizować pod użyciem Kinecta, więc na wszelki wypadek bądźcie ostrożni. Tym bardziej jeśli Wasza konsola jest już po okresie gwarancji. Oczywiście żadnych problemów z Kinectem nie zanotowano w przypadku modeli „Slim”.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)