Squid Game odniósł ogromny sukces. Doczekał się swojej odsłony jako gra

Squid Game odniósł ogromny sukces. Doczekał się swojej odsłony jako gra

Twórca "Squid Game" o drugim sezonie
Twórca "Squid Game" o drugim sezonie
Źródło zdjęć: © Instagram
Karolina Kowasz
08.10.2021 18:24

Posiadacze Androida mogą spróbować samodzielnie zmierzyć się z wyzwaniami znanymi serialu Squid Game od Netflixa. Gracze, którzy podjęli się tego wyzwania ostrzegają jednak, że nie jest łatwo i bardzo ciężko jest dotrzeć cało do końca.

Producent HUAYIGAMES zdecydował się na stworzenie rozgrywki, która w całości została oparta na fabule znanej z serialu Squid Game. Gra o tym samym tytule zbiera jednak mieszane recenzje, ze względu na swój poziom trudności.

Squid Game na smartfony

W serialu Squid Game 456 uczestników programu musi rywalizować o nagrodę w wysokości 45,6 miliarda wonów (38,66 miliona dolarów). Podobnie sytuacja wygląda w mobilnej wersji gry, czerpiącej z serialu. Gracz staje w szranki wraz z innymi uczestnikami, którzy starają się przejść cało przez kolejne, narzucone przez twórców poziomy.

Podobnie jak w serialu, i tutaj na gracze czekają śmiertelne pułapki. Wystarczy krok w niewłaściwym momencie aby nasza postać straciła życie. Co więcej, jeżeli inne postaci biorące udział w grze zrobią niewłaściwy krok, czeka je dokładnie taki sam, wirtualny los, jak uczestników serialowego Squid Game.

Dla wszystkich posiadaczy Androida

Co ciekawe, tytuł wymaga zaledwie Androida w wersji 4.4 lub nowszej co oznacza, że prawie każdy może spróbować swoich sił w tej nietypowej rozgrywce. Gra jest prosta w obsłudze i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności poza dobrym refleksem. 

Gracz musi uniknąć obrażeń, zmieniając kierunki, poruszając się w lewo i w prawo oraz biegnąć przed siebie. Jego celem jest dotarcie do mety, gdzie jego życie nie będzie już dalej zagrożone. Całą sytuację obserwuje zaś ogromna lalka. Jej spojrzenie może zakończyć rozgrywkę bezpowrotnie.

Aktualizacja 16 października

Obecnie gra nie jest już dostępna w sklepie Google Play. Platforma zdecydowała o jej usunięciu.

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)