Spektakularna figurka z Ghost of Tsushima. Kosztuje krocie

Spektakularna figurka z Ghost of Tsushima. Kosztuje krocie

Jin Sakai z Ghost of Tsushima
Jin Sakai z Ghost of Tsushima
Źródło zdjęć: © prime1studio.com
18.03.2022 17:19, aktualizacja: 20.03.2022 10:39

Fani Ghost of Tsushima będą mieli okazję na zdobycie unikatowego gadżetu nawiązującego do gry. Chodzi o figurkę przedstawiającą głównego bohatera produkcji. Jin Sakai prezentuje się spektakularnie.

Jin Sakai to główny bohater Ghost of Tsushima. Z racji tego, że do tej pory nie otrzymaliśmy jeszcze sequelu tego tytułu ekskluzywnego dla PlayStation 4, nie jest to jeszcze postać otoczona "kultem" wśród graczy. Mimo to nie da się udawać, że nie prezentuje się okazale w zbroi samurajskiej. Nic więc dziwnego, że przygotowywane są kolejne figurki Jina.

Jedna z nich została już zapowiedziana przez Prime 1 Studio. To prawdziwa gratka dla fanów Ghost of Tsushima i kolekcjonerów. Trzeba jednak zauważyć, że figurka nie należy do najtańszych. Jin w tej wersji kosztować będzie 1349 dolarów, czyli ponad 5700 złotych.

Figurka ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku, ale już teraz można składać na nią zamówienia. Jin Sakai w tym wydaniu będzie miał dwie wymienne głowy, wymienne ramiona (prawe i lewe), dodatkową dłoń oraz dodatkowe Godło Klanu Sakai. Figurka jest wykonana w skali 1:4. Zgodnie z opisem w zależności od wariantu figurka będzie miała 20-24 cale, czyli 50-60 centymetrów.

Na Ghost of Tsushima 2 przyjdzie nam jeszcze pewnie trochę poczekać. Gra nadal nie została jeszcze zapowiedziana. Ale biorąc pod uwagę pozytywny odbiór pierwszej części, a także ukłon w stronę fanów w postaci takich gadżetów jak rzeczona figurka, kolejna gra z serii wydaje się być pewniakiem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)