Sony ma dość!

Sony ma dość!16.07.2009 15:22
Jakub Jatkiewicz

Sony zdaje sobie sprawę z tego, że użytkownicy PlayStation 3 dzielą się ze sobą hasłami i identyfikatorami z PlayStation Network aby pozyskać od znajomych przedmioty z PlayStation Home. Takie wymiany są wbrew regulaminowi i Sony zamierza w najbliższym czasie wyciągnąć konsekwencje wobec nieuczciwych użytkowników.

Odpowiedni wpis na ten temat na jednym z oficjalnych for zamieścił community manager CydoniaX:

"Jak zdajecie sobie sprawę, w naszej społeczności są członkowie, którzy proszą o wasz identyfikator PSN oraz hasło aby pozyskać przedmioty w Home.

Chcemy przypomnieć, że obsługa Home nigdy nie poprosi was o hasło ani żadne inne prywatne informacje w Home. Członkowie społeczności, którzy w tak robią, biorą udział w działaniach łamiących warunki użytkowania. Jest to niewłaściwe, nielegalne i przede wszystkim nie OK i dlatego będziemy zajmować się tymi przestępstwami w odpowiedni sposób.

Wiemy kto co zrobił. Wiemy, że wielu z was, biorących udział w tym procederze, jest jednocześnie wiernymi i entuzjastycznymi użytkownikami Home, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy z konsekwencji swoich działań.

W stosunku do osób łamiących zasady użytkowania zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje".

Niestety Sony nie poinformowało jakiej kary mogą spodziewać się osoby łamiące regulamin.

fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)