Soda Drinker Pro doczekał się obsługi Oculus Rift!

Ci z was, którym zdarza się przeczytać czasem moje felietony, z pewnością mogą pamiętać o Soda Drinker Pro - niezależnej grze Willa Brierly’a, która pozwala wypić tyle napojów gazowanych, ile tylko mamy ochotę. Newsletter gry raz po raz informuje o tym, iż wzbogacona ona została o setki nowych poziomów, a ostatnimi czasy dodano do niej zupełnie nową opcję.

Iga Ewa Smoleńska

Z pewnością najlepszy na świecie symulator picia napojów gazowanych z perspektywy pierwszej osoby doczekał się obsługi za sprawą Oculus Rifta. Będziecie więc w stanie jeszcze bardziej zanurzyć się w świat przedstawiony gry i jeszcze bardziej realistycznie doświadczać wszelkich emocji, związanych z sączeniem napojów gazowanych przez słomkę plastikowego kubka. Czy może być coś lepszego?

Premiera gry z ową funkcją odbędzie się wkrótce, bo już 2 listopada bieżącego roku. W tej chwili czeka na wasze głosy na serwisie Steam Greenlight. Jeśli zdecydujecie się wspomóc ów projekt, możecie być pewni jednego – w tym roku nie znajdziecie lepszego symulatora picia napojów gazowanych. Jeśli grze uda się uzyskać wystarczającą ilość głosów, twórca obiecuje, iż doda do niej kolejnych 100 poziomów.

Gra dostępna jest dla użytkowników Windowsa, Maca i Linuksa. Aha, i koniecznie kliknijcie tutaj.

Źródło artykułu:WP Gry

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.