Sniper: Ghost Warrior w Polsce taniej niż na świecie

Sniper: Ghost Warrior w Polsce taniej niż na świecie27.05.2010 14:28
Marcin Dąbrowski

City Interactive, polski wydawca gry Sniper: Ghost Warrior informuje, że premiera tego tytułu na naszym rynku odbędzie się na równi z premierą światową – 25 czerwca. Atutem gry w Polsce ma być niska cena – w przypadku wersji na Xboksa 360 wyniesie ona 119,99 zł, natomiast edycja na PC kosztować ma 79,99 zł.

Tytuł cechować ma realistyczna grafika, zróżnicowane misje, bogaty arsenał broni i wymagający przeciwnicy. Sniper: Ghost Warrior to w sumie około 10 godzin rozgrywki w trybie singleplayer oraz 6 specjalnych plansz przeznaczonych do gry po sieci w trybie multiplayer.

Akcja gry rozgrywa się w czasach współczesnych, w fikcyjnym kraju Ameryki Południowej. Gracz wcieli się w rolę snajpera, obserwatora oraz członka grupy uderzeniowej, których celem jest obalenie bezwzględnego reżimu wojskowego.

Autorzy chwalą się zaawansowaną fizyką lotu kuli uwzględniającą wiatr, odległość i tętno strzelca, możliwością obserwowania lotu pocisku, która pozwala podziwiać efekty oddanych strzałów, a także trybem multiplayer dla 12 graczy. Twórcy wiele czasu poświęcili na znalezienie złotego środka pomiędzy oddaniem dużego realizmu znanego z pierwszej części Operation Flashpoint, czy ArmA II, a tytułami akcji, takimi jak Call of Duty: Modern Warfare 2. Efektem ich pracy jest kilka poziomów trudności, które powinny usatysfakcjonować każdego gracza - od amatora, po króla railgunów.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)