Shrek 2 - polska wersja gry w przygotowaniu!

Shrek 2 - polska wersja gry w przygotowaniu!19.03.2004 10:30
Materiały prasowe

Informacja prasowa: Firma LEM ma przyjemność poinformować, że gra Shrek 2 w wersji na komputery PC zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej.Cena sugerowana gry w Polsce to 79 zł. Premiera wersji PC odbędzie sięjednocześnie z wejściem do polskich kin filmu Shrek 2. Ponadto grazostanie wydana na konsole: PlayStation 2, Microsoft Xbox, Nintendo GameCube oraz GameBoy Advance.W obecnym momencie kompletujemy obsadę aktorów, którzy podłożą głosy pod postacie Shreka, osła, Fiony oraz pozostałych 8 bohaterów, których spotkamy w grze. Za wzór mamy świetny dubbing pierwszej części filmu i staramy się przenieść tamtą atmosferę i humor do komputerowego świata drugiej części przygód Shreka.

W grze Shrek 2 prowadzić będziemy jednocześnie 4 postaciami, z których na bieżąco wybierzemy tę, która posiada odpowiednie umiejętności do wykonania zadania, pokonania przeszkód stojących na drodze czy rozwiązania zagadki. Aby ukończyć każdy poziom należy jak najlepiej wykorzystywać unikalne cechy każdej postaci, takie jak: siła Shreka przydatna przy przenoszeniu dużych obiektów, silny wykop tylnych nóg Osła - nie zastąpiony przy wywarzaniu drzwi, czy umiejętność Fiony - spowalnianie czasu, skuteczna przy walce z dużą ilością przeciwników. W Shrek 2 przemierzać będziemy liczne lokacje, te znane z pierwszej części i nowe, bazujące na drugiej odsłonie przygód filmowego Shreka. Na potrzeby gry stworzono ponadto zupełnie nowe środowiska, których nie zobaczymy w filmowej adaptacji.Gra gwarantuje nie tylko rozgrywkę z trybie dla jednej osoby. Shrek 2 totakże niezapomniana przygoda dla wielu graczy. Nawet trzech kolejnych graczymoże dołączyć do zabawy bez przerywania gry. Będziemy mogli połączyć swoje siły z innymi osobami i wspólnie przemierzać bajkowy świat Shreka. A tuczekają na nas liczne dodatkowe zadania i mini gry. Przy produkcji gry ,Shrek 2'' firma Activision współpracuje ze studiemDreamWorks, a twórcami gry jest studio Luxoflux, znane z takich produkcji,jak: ,,True Crime: Streets of L.A'', ,,Vigilante 8'' czy ,,Star Wars:Demolition''.

Choć do premiery Shrek 2, tak filmu jak i gry, pozostało jeszcze trochęczasu, to już dziś zapraszamy na oficjalną stronę oraz do obejrzenia pierwszych screenów z gry.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)