ShootMania Storm na pierwszym zwiastunie

ManiaPlanet to projekt, który - także poza TrackManią - ma oferować odbiorcom rozmaite gry nastawione na współzawodnictwo. Nową produkcją w tej platformie będzie ShootMania Storm. Zgodnie z nazwą, będzie to strzelanka o bardzo „sportowym” klimacie, gdzie główne skrzypce grać będą duża prędkość i ostrzał z każdego możliwego kierunku.

Podstawowym założeniem gry jest możliwie szeroka dostępność i intuicyjność. Dzięki temu gracze dostaną do dyspozycji edytor map, pozwalający na tworzenie własnych lokalizacji do toczenia bojów. Olbrzymim ułatwieniem ma być też obsługa serwerów dedykowanych oraz gra w sieci LAN. Jednocześnie, by zapewnić ducha e-sportu, szykowane są rankingi oraz różne tryby zabawy.

Mało tego, przewidziano tryb widza oraz takie przygotowanie narzędzi edycyjnych, by w łatwy sposób można było tworzyć własne filmy bazujące na rozgrywce. Teraz najważniejsze – pierwszy zwiastun:

Źródło artykułu:
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ