Shade: Gniew Aniołów - wersja demonstracyjna

Shade: Gniew Aniołów - wersja demonstracyjna17.09.2004 12:29
Materiały prasowe

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że na dostępna jest wersja demonstracyjna gry Shade: Gniew Aniołów. Plik pobrać można spod adresu.

Jednocześnie Cenega informuje, że trwają obecnie prace nad polską wersją demonstracyjną tego tytułu, łączącego w sobie elementy horroru i gry akcji. Shade zostanie opracowane w kinowej, polskiej wersji językowej, a premiera gry planowana jest na 1 października.

Shade: Gniew Aniołów to mroczny, trójwymiarowy horror, opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii w dziedzinie grafiki trójwymiarowej. Bogatą, intrygującą fabułę uzupełniają nagłe zwroty akcji, niesamowite potwory i niezwykle dopracowany świat.

Głównym bohaterem gry Shade jest półczłowek, półdemon, który przybywa do zamglonego, mrocznego miasta, gdzieś w Europie i zastaje w nim niezwykłe, nadnaturalne zjawiska. Na gracza czekają dziwaczne potwory, wampiry i zombie, służące mrocznemu bogu, który zamierza powrócić na Ziemię. W grze znajdzie się też element konspiracyjny - tajemniczy monolit, będący rozwiązaniem zagadki został przewieziony pod strażą do bazy wojskowej. Jaką tajemnicę kryje i dlaczego ktoś próbuje go strzec przed dostępem ludzi?

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)