Sekiro: Shadows Die Twice. Ukończył grę w 2 godziny… z zasłoniętymi oczami

Sekiro: Shadows Die Twice. Ukończył grę w 2 godziny… z zasłoniętymi oczami
Konrad Siwik

18.01.2022 20:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sekiro: Shadows Die Twice uznawane jest przez wielu za jedną z najtrudniejszych gier. Jednemu graczowi udało się ukończyć tytuł w dwie godziny i to z zasłoniętymi oczami.

Sekiro: Shadows Die Twice jest grą bezlitosną, a dodatek w postaci opaski na oczy sprawia, że pokonanie jej może wydawać się niemożliwe. Jednak streamer Mitchriz nie tylko ukończył ten tytuł, polegając jedynie na dźwięku, ale uczynił to w błyskawicznym tempie.

Jak donosi Video Games Chronicle, speedrunner Mitchriz ukończył ostatnio Sekiro: Shadows Die Twice w niecałe dwie godziny z zasłoniętymi oczami. Speedrun odbył się podczas imprezy charytatywnej Awesome Games Done Quick jako jej punkt kulminacyjny.

Mitchriz kierując się wyłącznie dźwiękiem, był w stanie pokonać każdego bossa i ukończyć grę w zaledwie dwie godziny. Speedrunner dokonał tego imponującego wyczynu już w grudniu 2021 r., ale organizatorzy imprezy dali utalentowanemu graczowi możliwość ponownego wykonania go w szczytnym celu.

W trakcie wydarzenia zorganizowano również zbiórkę pieniędzy dla fundacji Prevent Cancer Foundation walczącej z nowotworami. Ostatecznie udało się zgromadzić rekordową kwotę wynoszącą 3,5 miliona dolarów. Niewątpliwie Mitchriz przyczynił się do tego sukcesu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)