Seafight – akcja zimowa: od Midgardu do pirackiej Valhalli

Seafight – akcja zimowa: od Midgardu do pirackiej Valhalli

Redakcja
08.12.2014 11:00, aktualizacja: 18.12.2014 10:47

Załaduj swój statek kulami śnieżnymi w Sea Fight i wypłyń od 1 grudnia do 5 stycznia na lodowate morza!

W grudniu scena jest przygotowana na mroźną próbę sił! Zbierz wszystkie cztery części puzzle i zapewnij sobie nowiuteńki design statku „Heimdall“. Nie myśl jednak, że czeka Cię łatwe zadanie – Twoja odwaga zostanie przez cały miesiąc wystawiona na ciężką próbę!

Dwie z części puzzle znajdziesz, jeżeli otworzysz dostatecznie dużo drzwiczek w kalendarzu i wejdziesz w posiadanie skrzyń eventowych. Aby zdobyć dalszą część, musisz dostatecznie długo zajmować jedno z czołowych miejsc w rankingu Julfest, co osiągniesz, nosząc przy sobie możliwie jak najdłużej jeden z prezentów. W grze pojawi się ponadto specjalna mapa, na której będziesz mogła/mógł wraz z innymi piratami zawrzeć sojusz wymierzony przeciwko potężnym Hildisvini i zapewnić sobie w ten sposób następną część puzzle!

Żadna akcja zimowa nie byłaby kompletna bez kier lodowych, które możesz zestrzeliwać za pomocą harpuna, a także bez skrzyń eventowych, które tylko czekają, abyś je otworzyła/otworzył za pomocą klucza akcji specjalnej.

Złóż wizytę na czarnym rynku i wymień zebrane przez Ciebie piernikowe ludziki na dwóch nowych towarzyszy oraz kilka klasycznych designów statków z przeszłości! Znajdziesz tam ponadto wybór potężnych przedmiotów bonusowych, a także kilku dawnych dobrych znajomych: bałwany, zimowe światełka i świece.

A jeżeli to wszystko Ci jeszcze nie wystarczy, aby ogrzać się przez cały grudzień, to miej na uwadze, że osiągnięcie czołówki rankingu akcji przyniesie Ci nowiuteńki poziom klejnotów oraz wyjątkowe armaty „Burza ognia“.

Sea Fight dostępne jest tutaj.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)