SC: Conviction pojawi się jednak na PS3?

SC: Conviction pojawi się jednak na PS3?31.03.2010 17:11
Marcin Dąbrowski

Splinter Cell: Conviction jest jednym z głośniejszych ekskluzywnych tytułów w tym roku na Xboksa 360 i PC. Gra zapowiada się bardzo dobrze i z pewnością nie jeden posiadacz PlayStation 3 również chciałby sprawdzić ten tytuł. Do tej pory Ubisoft stale zaprzeczał plotkom o pojawieniu się ewentualnej konwersji. Jak się jednak okazuje, być może nie wszystko stracone dla posiadaczy konsoli Sony.

Marc Demers, jeden z pracowników francuskiego wydawcy, w swoim CV napisał, że obecnie zajmuje się tworzeniem Conviction na X360, PC i… PS3. Nie wiadomo, czy jest to jego błąd, czy raczej nieświadomie zdradził jedną z tajemnic Ubisoftu. Być może nowy Splinter Cell okaże się po prostu czasowym tytułem na wyłączność konsoli Microsoftu.

W przypadku pierwszej gry z tej serii, na Xboksa numer 1, również zapewniano, że tytuł nie ukaże się na żadnej innej konsoli, a już niedługo później cieszyć się nim mogli także posiadacze PlayStation 2. Podobna postawa w tej sytuacji nie byłaby już chyba dla nikogo zaskakująca.

Splinter Cell: Conviction ukaże się 16 kwietnia na Xboksie 360 i PC.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)