new WP.player({ width:610, height:343, autostart:false, url: 'http://get-2.wpapi.wp.pl/a,61764431,f,thumb/3/8/5/385ebe5c9b7c6798911e22d4b30478d1/fecf4bbe7a15e3253140f65c03820e85/RAGE_Counting_Bodies_Video.mov', });Trailer RAGE
Zobaczmy jakie oceny płyną ze świata:
Serwis Eurogamer przyznał RAGE 8 na 10 punktów pisząc:
"Oceniając sam projekt gry i zawartość można stwierdzić, że jest odrobinę przestarzała, ale jako plac zabaw dla rzeczy możliwych tylko w grach RAGE jest ciekawy i świeży. Id Software zawsze sprawiało, że strzelanie jest fajne i tak samo jest tym razem".
Taką samą ocenę wystawił również Gamespot wychwalając arsenał broni, walkę w pojazdach i napotkane przez nas postaci, ale narzekając na historię jaką gra opowiada.
IGN postanowiło dać grze 8,5 na 10 zaznaczając przy tym, że wizualnie jest to jedna z najpiękniejszych gier jakie się pojawiły:
"Id Software wie jak robić strzelanki i tworzyć piękną grafikę i animacje. RAGE nie jest rewolucyjne, ale to piękny i wspaniale wykonany FPS".
Na bardziej stonowaną opinię zdecydował się serwis Joystiq oceniając grę na 3/5.
"RAGE potrafi być piękny, ale to nie wystarczy by zamaskować prawdę - produkt id wygląda jak rusztowanie dla gry z wspaniałymi pomysłami, które tutaj nie są wykorzystane".
Polska premiera gry już 7 października w wersji na Xboksa 360, PlayStation 3 i komputery osobiste.