Rusza preorder Theatre of War 2: Kursk 1943

Rusza preorder Theatre of War 2: Kursk 194320.05.2010 17:41
Informacja prasowa

Warszawa, 20.05.2010 – Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje, iż dziś rusza preorder oczekiwanej przez fanów, taktycznej gry wojennej Theatre of War 2: Kursk 1943! Weź udział w słynnej bitwie pod Kurskiem, Kontrolując jednostki należące do niemieckiej dywizji Grossdeutschland lub sowieckiej 67. Gwardyjskiej Dywizji Piechoty i 3. Korpusu Zmechanizowanego. Już dziś możesz zamówić swój egzemplarz tej niesamowitej produkcji!

Theatre of War 2: Kursk 1943 jest zgodną z faktami historycznymi, szczegółową, taktyczną grą wojenną z walkami toczonymi w czasie rzeczywistym, która przywita fanów bitwą, w której Armia Czerwona otrzymała strategiczną inicjatywę na resztę wojny. Nowy projekt nagradzanej serii gier Theatre of War nakreśli Bitwę pod Kurskiem od strony obrony i inicjatywy. Zakładając rolę Rosjan i Niemców i ich oddziałów, które będą działały na rozkazy przywódców dywizji: Ivana Christykova i Waltera Hoernleina, gracze przejmą kontrolę nad żołnierzami w historycznych sceneriach i na dokładnie zrekonstruowanych polach bitwy. W grze Theatre of War 2: Kursk 1943 gracze będą kontrolowali jednostki należące do niemieckiej dywizji Grossdeutschland lub sowieckiej 67. Gwardyjskiej Dywizji Piechoty i 3. Korpusu Zmechanizowanego, które działały w defensywie podczas Bitwy pod Kurskiem.

Cechy charakterystyczne:

  • Przejmij kontrolę nad armią sowiecką lub niemiecką w jednej z bitew, które zmieniły historię świata!
  • Widoczność na poziomie symulacji, systemy balistyczne i przebijania pancerza. Wszystkie systemy wytrzymałości pojazdów i ludzi są indywidualnie wymodelowane.
  • Dwie historyczne kampanie (w sumie do 18 misji) i niekończące się możliwości tworzenia własnych rozwiązań i misji za pomocą kilku kliknięć myszką w Generatorze Misji!
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników i Twoich jednostek!
  • Ponad 60 sowieckich, niemieckich US oraz brytyjskich jednostek kontrolowanych przez gracza (nie licząc różnych składów piechoty)!
  • Genialny system zarządzania jednostkami. Możesz wybierać, przydzielać, promować, a także nagradzać różnymi cechami tysiące osób. Możesz nawet zmieniać nazwy jednostek dla lepszego rozpoznania ich w trakcie walki!
  • Narzędzia do tworzenia własnych misji i map!

Więcej informacji o Theatre of War 2: Kursk 1943 już wkrótce.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)