Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: zapłać złotówkami na Steamie, wypróbuj Battlefronta i zostań bohaterem rolnictwa

Pure Farming 2018
Oraz pogadaj z Cartmanem przez Facetime.

Zwiastun Life is Feudal: MMO pokazuje jesienną sielankę w średniowieczu

Kolejne gry w EA/Origin Access

Tym razem chodzi o wersje trial nadchodzących produkcji. Battlefront 2 pojawił się zarówno w EA Access, jak i w pecetowej wersji na Originie. Z kolei wersja próbna Simsów 4 dostępna jest w ramach abonamentu na Xboksie One (w Origin Access pełna wersja jest od dawna). W obu przypadkach czas gry ograniczony jest do 10 godzin, co powinno wystarczyć na sprawdzenie.

Battlerite opuszcza Wczesny Dostęp na Steamie

Gaben wprowadzi złotówki już 13 listopada

Niech cebula leci z nieba! A poważnie, to całkiem fajnie, że tak szybko. Jak przełoży się to na lokalne ceny? Spytaliśmy i uzyskaliśmy odpowiedź.

Na GOG-u złotówki są od dawna

A do tego dziś wystartowała wyprzedaż z okazji Święta Niepodległości. Taniej kupimy na przykład Wiedźmina 3 w edycji GOTY (60 zł), Shadow Warriora 2 (80 zł), Beat Cop (24 zł) czy Butchera (24 zł). Pełną listę znajdziecie tutaj. Promocja potrwa do 12 listopada, do godziny 23:59.

Battlestar Galactica: Deadlock trafi na konsole

Już 8 grudnia. I dobrze, bo to zaskoczenie roku, jeśli chodzi o kosmiczne strategie. Warto też zwrócić uwagę na poniższy zrzut ekranu z wersji konsolowej, który pokazuje, że interfejs zostanie dopasowany do ich upośledzonych kontrolerów.

Battlestar Galactica: Deadlock
Battlestar Galactica: Deadlock

A Batman od Telltale na konsolę

Na Switcha, żeby być konkretnym. I to już 14 listopada. Gier Telltale nie lubię, ale fajnie, że “Pstryczek” cały czas dostaje coś nowego.

Skoro już przy Switchu jesteśmy…

Łapcie zwiastun L.A. Noire na tę konsolę.

Bohaterowie Rolnictwa w zwiastunie Pure Farming 2018

Skopiowałem tytuł informacji prasowej od Techlandu, bo chyba nikt nic lepszego by nie wymyślił. Jeśli oglądając ten zwiastun nie poczuliście się jak zdobywcy, to nigdy się nimi nie poczujecie. Jeśli nie poczuliście się jak zwycięzcy, to też nigdy się nimi nie poczujecie. Jeśli nie poczułeś się jak cholerny imperator pszenżyta, to nie wiem, co jest z tobą nie tak. Zobacz go! Zobacz i już nigdy więcej nie idź na kompromisy! Adam, a ty go obejrzyj i wylecz się z tych chińskich bajek, w które grasz.

Już dziś premiera South Park: Phone Destroyer

Zatem jest też premierowy zwiastun.

I tak nikt nie czyta zakończeń Rozchodniaczków, więc napiszę tutaj, że kupiłem dziś pasztet z fasoli,

Bartek Stodolny

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dandy
Użytkownik

Od razu rzuciłem się na zakończenie. Co za fasolowy pasztet z tymi xboxami x i ps4 pro. Żadne z moich oczekiwań, nawet te najskromniejsze, nie zostało spełnione.