Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym wszyscy są ospali, Hitman się kończy, a Beyond Good & Evil jest za darmo

Ale z tym deszczem za oknem to nawet nowy boss w Furi nie brzmi tak radośnie.

Dobry wieczór wszystkim. Ta pogoda musi wpływać na całą branżę, gdzie człowiek nie zajrzy, tam wszyscy zaspani. Nawet nasz mieszkaniowy królik dzisiaj wyjątkowo dużo leżakuje. Ale bez obaw, w Rozchodniaczku zawsze przynajmniej kilkanaście świeżych nowinek. A nawet jeden cudowny utwór. Lecim!

Apollo zgłosi sprzeciw na platformach mobilnych

Ach, lubię takie wiadomości. Im więcej miejsca dla tekstowej serii Capcomu, tym jakoś milej mi na serduszku. Apollo Justice: Ace Attorney z DS-a trafi tej zimy na iOSy i Androidy. Winny bycia wyśmienitym!

Tytany w singlu na kolejnym zwiastunie

Oj, wiadomo, że EA chwali się kampanią, jak tylko może, skoro “jedynka” była jej pozbawiona. Wiemy już, że może być naprawdę ciekawie. Teraz trzymamy kciuki, żeby naprawdę było naprawdę ciekawie. Film jest napompowany fajnymi momentami i pokazuje, że Titanfall dużo bardziej różnorodony, niż by się wydawało.

Beyond Good & Evil za darmoszkę

Ubi godnie świętuję swoją trzydziestkę. A skoro już wiadomo, że Beyond Good & Evil 2 rzeczywiście nadal powstaje (czy też powstaje od początku, bo tak to przecież wygląda), dlaczego by nie udostępnić pierwowzoru bezpłatnie dla Klubu? No, no, brać na swoje komputery. Zwłaszcza jeśli do dzisiaj nie znacie. Nie przyznawajcie się nawet. Po prostu nadróbcie.

Graj!
Graj!

Artifex Mundi na warszawskiej giełdzie

Firma chce zdobyć od inwestorów piętnaście milionów złotych. Wybaczcie “zieleń” w temacie, ale graczem (no, rozumiecie, o co chodzi) nie jestem, więc ufam temu, co czytam. W ofercie jest 6,7 miliona sztuk akcji, zapisy dla inwestorów indywidualnych trwać będą od 17 do 21 października, a instytucjonalnych od 20 do 25 października. “Zamierzamy przeznaczyć zebrane pieniądze na rozwój działalności wydawniczej oraz inwestycje we wspólne projekty z zewnętrznymi deweloperami, co pozwoli na poszerzenie portfolio o nowe gatunki gier” – tłumaczy prezes spółki.

Serial Cleaner w wersji pudełkowej?

A dlaczego by nie? iFun4all wypuści w Polsce ekskluzywne wydanie fizyczne swojej gierki na pecety. W środku znajdziemy między innymi ścieżkę dźwiękową. Czy tylko ja mam taki fetysz, że soundtracki chciałbym we wszystkich grach mieć na osobnej płytce? Ale by mi to zaoszczędziło szukania na Youtubie czasem. Polskim dystrybutorem Serial Cleanera będzie firma Techland. Do sprzątania.

Finał pierwszego sezonu Łysego

…obędzie się 31 października. Nasza ulubiona glaca trafi tym razem do Japonii. To jak to miało być z tym Hitmanem? Jak odcinki się skończą, to możemy zacząć odliczanie do normalnego wydania pudełkowego, tak?

Zwiastun Shadow Warrior 2

Fiu-fiu, a nasza recenzja już jutro!

Data premiery trzeciego odcinka Batmana od Telltale

…to 25 października. Zagrać ponoć warto, ale ja w przypadku Telltale zawsze czekam na całość. I jeszcze mamy sporaśną pogawędkę zza kulis.

Furi na Xboksie!

Chociaż na razie nie znamy daty premiery. To naprawdę unikalny i intrygujący tytuł, uwierzcie mi. Wersja dla konsoli Microsoftu będzie bogatsza o jedną potyczkę z nowym bossem. W grze, która składa się tylko z bossów, to spory bonus. Developerzy pokazali go nawet na jednym zrzucie ekranu.

rozho3

Korzystając z okazji, zostawię tutaj jeden z najwspanialszych utworów ze ścieżki dźwiękowej Furi. Słucham od premiery i wciąż nie mam dosyć.

Trzymał kciuki, że Fede Alvarez nie skiepści “Nie oddychaj”, a po kinie wystarczy mu sił na sesyjkę w Yakuzę 3,

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o