Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym trudne gry stają się łatwe, a Trico robi pod siebie

Ale to wcale nie jest wyznacznik, że w środku nie znajdziecie nic ciekawego, wręcz przeciwnie.

Mamy środek tygodnia, a ja już proszę o litość. Powód? Recenzja Final Fantasy XV. Będę musiał dzisiaj porządnie odespać. A wiadomo, że sen najmocniejszy po jednym głębszym. To poleję szybciutko i pod kołderkę.

Chcecie sprawdzić betę Ghost Recon Wildlands?

Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, a Duszki w akcji chcecie sprawdzić, możecie zapisać się pod tym adresem, by na swoim pececie, PS4 lub Xboksie przetestować wersję beta. Jak już nadejdzie testów czas. Ja po Steepie sobie odpuszczam. Ale i tak widzę w Wildlands całkiem duży potencjał.

Chcielibyście wybaczyć Battlebornowi?

Będzie okazja. Nadchodząca, “największa jak dotąd” aktualizacja do niedocenionej strzelanki 2K wprowadzi kilka usprawnień dla starych graczy, ale i dodatkowo odblokuje wszystkie dwadzieścia pięć postaci wszystkim zielonym w temacie. Bartek zachęcał, że zagrać warto. Ale Wy i tak wyłącznie Overwatch i Overwatch.

Chcecie wybaczyć Battlefrontowi?

I z tym tytułem jest “idealna okazja”, bo 13 grudnia sieciowa zadyma w kultowym uniwersum trafi do EA Access. W ogóle Battlefront się trochę pozmieniał. W tym miesiącu Patryk napisze Wam o tym całkiem spory tekst. Chyba nareszcie warto w tę pozycję przymielić.

A może chcecie pomóc przy ulepszeniu Dragon Ball Xenoverse 2?

Myśmy co prawda nie pisali recenzji (choć i tak udało nam się w tym sezonie ograć 95% wszystkich nowości, co przy tak małej redakcji jest naprawdę niezłym wyczynem), na szczęście wkleić mogę recenzję zaprzyjaźnionego z nami QAMa. Wiem, że DragonBallowców wśród czytelników nadal nie brakuje. Jeżeli w Xenoverse 2 gracie i macie chwilkę, dlaczego by nie wziąć udziału w krótkiej ankiecie od Namco Bandai?

Czekacie na premierę Realpolitiks?

No to musicie poczekać do lutego, bo wtedy katowickie Jujubee wyda swoją strategię na komputerach stacjonarnych. Czyli już całkiem niedługo. A potem Kursk.

Paweł Was jeszcze nie przekonał do The Last Guardian?

To pewnie zrobi to ta humorystyczna reklama. Nie, serio, śmiechowa, jedna z bardziej pomysłowych, jakie ostatnio widziałem. Życie z Trico musi być trudne. Tylko tutaj zobaczycie, jakiego rozmiarów pamiątki zostawia na trawnikach!

Butcher był dla Was za trudny?

Dobra wiadomość. Od dzisiaj na Steama trafił tryb Easy. Teraz będziecie mogli skupić się tylko na flakach i tym rzeźnickim soundtracku.

Czekaliście na premierę Space Hulk: Deathwing? To…

poczekacie dłużej. Ale tylko troszeczkę. Do 14 grudnia.

Ale na pewno chcieliście poznać “nasze” nominacje do Paszportu Polityki

“Nasze”, czyli z naszego podwórka, bo od tego roku nareszcie takie wyróżnienie będzie rozdawane. Nasz Naczelny nawet pomagał w wyborze nominowanych. A są to: 11bitstudios za The Little Ones, Piotr Iwanicki za Superhota i Michał Staniszewski za Bounda. Wcale byśmy się nie obrazili, gdyby wyróżnieni zostali wszyscy.

Polał, bo miał iść spać, ale w trakcie pisania przypomniał sobie, że nadal ma coś do recenzji, więc spać nie pójdzie

Adam Piechota

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o