Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Pieniądze za nic, gry za darmo

A także oryginalne wyścigi i sukces zbiórki na II wojnę światową.

Weekend z Trench Run

Twórcy Trench Run, wieloosobowej strzelanki mocno nawiązującej do kultowych hitów w rodzaju Worms i Liero, zapraszają do wypróbowania jej w akcji. Można zrobić za darmo, od dzisiaj przez cały weekend. Oprócz przekonania się, czy tytuł dorównuje jeszcze jednemu klasykowi – Soldatowi, stworzonemu przez tych samych ludzi – będzie to też okazja do przekazania im swoich uwag i pomysłów – prace nad grą wciąż trwają. Aby wziąć udział w testach należy udać się na oficjalną stronę gry i założyć tam konto.

Komórkowe Final Fantasy II za darmo

Od dzisiaj do 14 lutego w cyfrowych sklepach Google Play i App Store można za darmo ściągnąć mobilną wersję Final Fantasy II. Promocja związana jest z rocznicą powstania Final Fantasy Portal App. Gra nie jest wprawdzie najnowsza, mówiąc delikatnie (oryginał wydano w 1988 roku), brakuje jej więc wielu unowocześnień i pomysłów z późniejszych odsłon serii, ale tak czy inaczej – za tę cenę warto spróbować.

Trackmania Turbo z datą wydania

Dobra wiadomość dla miłośników szybkich, zwariowanych wyścigów samochodowych. Daty wydania doczekała się w końcu oczekiwana Trackmania Turbo na konsole aktualnej generacji i PC. Początkowo gra miała ukazać się w zeszłym roku, premierę opóźniono jednak w celu przeprowadzenia gruntowniejszych testów i usprawnienia rozgrywki. Fani serii nie muszą już dłużej nadwerężać cierpliwości – Trackmania Turbo trafi do sprzedaży 25 marca.

Więcej pieniędzy i reputacji dla graczy GTA Online

Od dziś do 11 lutego potrwa tzw. Executives Bonus Week w GTA Online. W jego ramach wszyscy gracze, którzy zdecydują się na wypełnianie zadań VIP-owskich lub rozgrywkę w dwóch nowych trybach – Extraction i Drop Zone – mogą liczyć na dwukrotnie zwiększone nagrody w pieniądzach i punktach reputacji. Jednocześnie fundusze, które trzeba mieć na wirtualnym koncie, by zostać VIP-em, zostały na te dni obniżone do 500 tysięcy dolarów.

Battalion 1944 uzbierał pieniądze na 27 dni przed zakończeniem zbiórki

Perspektywa pojawienia się nowej strzelanki w klimatach II wojny światowej najwyraźniej okazała się atrakcyjna dla dużej grupy graczy. Battalion 1944 uzbierał wymagane 100 tysięcy dolarów na Kickstarterze w ciągu zaledwie kilku dni. Twórcy zapowiadają rychłe przygotowanie kolejnych celów.

Rozgrywka z Dooma u Conana

Jeżeli czekacie na nowego Dooma, to poza wczorajszą informacją o ogłoszeniu daty premiery mamy kolejną dobrą nowinę. W sieci pojawił się nowy, całkiem spory fragment rozgrywki do obejrzenia. A teraz zła wiadomość – żeby to zrobić, musicie znieść żarty Conana O’Briena. Wybór należy do was!

Rozchodniaczka pisał za to człowiek, którego żarty są przewyborne,

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o