Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Kliknij, aby poczuć hype nadchodzących targów E3

Hollow Knight
Jejku, ile trailerów i dat premiery. Sporo wydawców chce się podpiąć z nowościami pod klimat E3, unikając jednocześnie przysłonięcia największymi newsami z E3.

E3 startuje dopiero w przyszłym tygodniu, ale tak naprawdę już od soboty będzie gorąco. Tutaj znajdziecie całą rozpiskę pokazów i konferencji. A w tym wpisie zapraszam do zestawienia kilkunastu małych, ale ważnych newsów z dzisiaj.

Assassin’s Creed Origins na 100% będzie dział się w starożytnym Egipcie

Od miesięcy się o tym plotkowało. Ubisoft zapowiadając grę nie zdradził jej settingu. Zrobił to jeden z amerykańskich sklepów, pokazując co będzie wchodziło w wydanie Gold Edition. Jeżeli nic jeszcze na dniach nie wycieknie, to konkrety na temat Assassin’s Creeda poznamy w poniedziałek po 22:00.

Hollow Knight na Switcha coraz bliżej

Port jest już właściwie gotowy, teraz trwają testy. Wersja na Nintendo Switch będzie posiadała planowane na lipiec rozszerzenie Hidden Dreams w komplecie. Wciąż nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Mimo wszystko, jeżeli macie nową konsolę Nintendo, to koniecznie zainteresujcie się tą grą. Dlaczego? To sprawdzicie w mojej recenzji.

OST z Quake’a na winylu

Z tego pierwszego, jeszcze z lat 90. Quake dołączył tym samym do BioShocka, Kholat, Sniper: Ghost Warrior 3 czy Wiedźmina 3, z których to muzyki też można posłuchać na adapterze. Więcej o winylowym Quake’u tu.

Zwiastun parku rozrywki Nintendo

Kiedyś dzieciaki chciały jechać do Disneylandu, za jakiś czas będą chciały do Nintendo Worldu? Jest trailer tej… inicjatywy? A o samym pomyśle Adam pisał u nas więcej w notce Przejechalibyście się kolejką górską z F-Zero? Romansu Nintendo z innymi branżami ciąg dalszy.

W Vampyra zagramy w listopadzie

O grze sporo pisałem przy okazji zeszłorocznych targów gamescom. To może być naprawdę dobra nowa rzecz od Dontnod. A tutaj pisaliśmy o możliwym prequelu ich dobrej, starej rzeczy, Life is Strange.

Zwiastun i datę premiery dostał też Project CARS 2

22 września, na PC, PS4 i Xboksa One.

Zwiastun fabularny z gry Śródziemie: Cień Wojny

Tym razem bez daty, bo już ją znamy (10 października)

Pure Farming 2018, jak tytuł wskazuje, pojawi się w 2018 roku

Miała być konkurencja dla tegorocznych symulatorów farmy od PlayWay i CDP, ale nie wyszło. Na traktory Techlandu wejdziemy dopiero w przyszłym roku. A na zachętę, zgadliście, trailer.

Black The Fall zadebiutuje 11 lipca

Na PC i konsolach. Nie wiesz co to? Ja do niedawna też nie wiedziałem, a to chyba błąd, bo Black The Fall wygląda jak coś, co chętnie ogram po Inside i Little Nightmares.

Na koniec smutne wieści z CD Projekt RED

Rozchodniaczka z podwójnym “hajpem” polał,

Paweł Olszewski

 

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o