Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Half-Life 3, The Last of Us 2, The Last Guardian 1

Dobre tytuły, nie? Zaczniemy za to od czegoś, na co nie czeka chyba nikt…

Coś nowego duke’owego 1 grudnia

Dziwne rzeczy dzieją się na Twitterze Randy’ego Pitchforda z Gearboxu. Najpierw zacytował on maila, który przyszedł do jego firmy – ktoś skarżył się na złe działanie rankingowych rozgrywek w Gears of War (z którym oczywiście Gearbox nie ma nic wspólnego). Jeden z fanów odpisał wtedy, że crossover Gears of War i Duke Nukem byłby „całkiem kozacki”. Na co Randy stwierdził, że 1 grudnia firma ujawni coś, co może mu się spodobać. Oczywiście najpewniej nie będzie to crossover Gears of War i Duke Nukem. Jest jeszcze ktoś niezmęczony Duke’iem, kto czeka?

Podsumowanie Huuuge Game Jamu

Organizator bydgoskiego Huuuge Game Jamu, który odbył się w dniach 19-20 listopada na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, opublikował jego podsumowanie i wyniki. Zwycięzcami została drużyna WildBoarStudio z grą headahead. Zwycięską pracę można pobrać spod tego adresu, a więcej informacji o samym wydarzeniu znaleźć można na jego stronie na Facebooku.

Niedługo zapowiedź The Last of Us 2?

Znany na NeoGAF-ie z częstego ujawniania branżowych sekretów shinobi602 zasugerował, że możemy się spodziewać zapowiedzi The Last of Us 2. Odpowiadając na post innego użytkownika forum, który w wątku poświęconym spekulacjom przed E3 2017 wrzucił obrazek z tekstem „The Last of Us 2 potwierdzone”, shinobi602 napisał: „Być może nie będziesz musiał czekać tak długo”. Niewiele, ale wystarczy, żeby rozbudzić nadzieje.

last_of_us

Street Fighter 5 będzie wspierany jeszcze długo

W rozmowie z magazynem Famitsu producenci Street Fightera 5 podzielili się planami, jakie w związku z grą ma Capcom. Przede wszystkim firma ma według nich plan wspierania gry nową zawartością i uaktualnieniami aż do 2020 roku. Czy oznacza to, że przez ten czas nie wyda żadnej nowej bijatyki? Nie wiadomo, ale prace nad SF5 będą trwały.

Twórcy The Dwarves dziękują społeczności

Zespół KING Art Games, twórcy nadchodzącego taktycznego RPG The Dwarves, opublikowali wideo, w którym dziękują za wsparcie i zaufanie graczy. To ich trzeci projekt, który realizują dzięki Kickstarterowi, i największy z dotychczasowych. Premiera gry już za kilka dni – 1 grudnia.

Nowy trailer Last Guardiana

The Last Guardian już tuż za rogiem. Z okazji zbliżającej się premiery gry – długi trailer pokazujący sporo rozgrywki z Japonii.

Gracze wciąż wierzą w Half-Life’a 3

Steam wystartował w tym tygodniu z nową funkcją, umożliwiającą użytkownikom przyznawanie własnych nagród dla najlepszych gier roku. A użytkownicy po raz kolejny przypomnieli Valve, jak bardzo czekają na kontynuację Half-Life’a 2.

half-Life

Rozchodniaczka jak co piątek serwował,

Dominik Gąska

Więcej na temat:

4
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nikodemsky
Użytkownik

Tak sobie myślałem, że znowu jakaś plota z HL3, nie mniej brzydki clickbait panowie ;p

Bartasx
Użytkownik

U mnie zapowiedź “The Last of Us 2” wywoła raczej smutek niż zachwyt. Ta gra jest zbyt dobra żeby robić skok na kasę gorszą, drugą częścią.

Aimagylop
Użytkownik

Mam z goła odmienne zdanie. Jest nadzieja że druga część nie będzie tak nudna, drętwa i niekonsekwentna jak pierwsza.

trackback